Lådenhet för arbetsbänk – 4 lådor
Artikelnummer: PSS1000277
För arbetsbord Tom-serien
B480 x D600 x H545 mm
Lådenhet för arbetsbänk – 4 lådor
Artikelnummer: PSS1000277
För arbetsbord Tom-serien
B480 x D600 x H545 mm
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 6 825,00 kr8 531,25 kr.5 802,00 kr7 252,50 krDet nuvarande priset är: 5 802,00 kr7 252,50 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Underrede med 4 lådor
- B480 x D600 x H545 mm
- 4 x låda 1xH90, 2xH120, 1xH150 mm.
- Låda (invändigt B390 x D560 mm, lastkapacitet 35 kg, utdrag 90 %). Lådans användbara höjd motsvarar fronthöjden minus 15 mm. Lådfacket är helt stängt för optimal anpassning till lådindelningsset.
- Löpande, delvis integrerad handtagslist (inkl. etikettremsor).
- Centrallås (stiftcylinderlås med 2 nycklar).
- Öppen upptill – för användning som underbänkcontainer.
- Levereras komplett monterad
.
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000277 |
|---|---|
| EAN | 4040376864031 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Verkstadstillbehör |
| Produktmodell | Lådenhet |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 600 mm |
| Bredd | 480 mm |
| Vikt | 32 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Antal lådor | 4 |
| Lådans dimension | W390 x D560 mm |
| Lådans lastkapacitet | 35 kg |
| Lådans utdragningsguide | Delvis utdrag 90% |
| Färg | RAL7035 |
| Typ av montering | Färdigmonterad |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)




