Lagerhylla EPSIVOL Följande fack – 3 nivåer
Artikelnummer: PSS1000213
633 kg lastkapacitet per nivå
H2000 x L3000 x B800 mm
Lagerhylla EPSIVOL Följande fack – 3 nivåer
Artikelnummer: PSS1000213
633 kg lastkapacitet per nivå
H2000 x L3000 x B800 mm
Spara 10% Det ursprungliga priset var: 4 585,00 kr5 731,25 kr.4 127,00 kr5 158,75 krDet nuvarande priset är: 4 127,00 kr5 158,75 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Hitta lagerhylla EPSIVOL i följande miljöer: Industributiker, IT-förråd, logistiklager, arkiveringsområden…Lagerhylla EPSIVOL anpassar sig efter dina behov och miljö, vilket gör att du effektivt kan lagra skrymmande och paketerade produkter med dess många konfigurationer, som når höjder på upp till 4500 mm och längder på upp till 3000 mm upp till 1 belastningsnivåer. Ta kontroll över ditt lagringsutrymme med ytterligare element som kan kopplas till den ursprungliga enheten för att skapa förvaringslängder som består av olika fack. Bestående av 2 främre perforerade ramar, balkar med svetsade kopplingar och alternativ för hylltäckning, gör dess mångsidiga konfigurationer att du kan skräddarsy produkten efter dina specifika krav. Mycket mångsidig, lagerhylla EPSIVOL är lämplig för alla typer av miljöer och produkter, och erbjuder manuell och snabb lagringslösning. Fördelar: • Enkel montering • Olika typer av balkar • Flera trall och tillbehörsalternativ.
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000213 |
|---|---|
| EAN | 3612971205413 |
| Brand | Manorga |
| Produkttyp | Lagerhylla |
| Produktmodell | Epsivol |
| Höjd | 2000 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Vikt | 100,12 kg |
| Komponenttyp | Följande fack |
| Lastkapacitet per nivå | 633 kg |
| Material | Stål och trä |
| Ytbehandling | Målad |
| Ram färg | RAL 7024 – Mörkgrå |
| Bärbalk färg | RAL 7035 – Ljusgrå |
| Garanti | 3 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)








