Cykelställ Ekonomi R20 för 2 cyklar
Artikelnummer: RR103270
Dubbelsidig, Nedgjutning
Mått: H1150 x L2000 x B48 mm
Cykelställ Ekonomi R20 för 2 cyklar
Artikelnummer: RR103270
Dubbelsidig, Nedgjutning
Mått: H1150 x L2000 x B48 mm
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 2 394,00 kr2 992,50 kr.2 035,00 kr2 543,75 krDet nuvarande priset är: 2 035,00 kr2 543,75 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 2-5 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Rader av enkelhet och säkerhet – det särskilt robusta och extremt robusta cykelstället R20 för förankring i betong, placering under stenläggning eller bultning i marken ger båda och kan enkelt uppgraderas till omfattande rad-/seriesystem. Tack vare sina mekaniska egenskaper är detta cykelställ idealiskt för intensiv användning av dina anställda, gäster, kunder eller studenter. Den hållbara konstruktionen i korrosionsbeständiga 48 mm galvaniserade stålrör klarar alla dagliga krav.
Teknisk data
| Artikelnummer | RR103270 |
|---|---|
| EAN | 7350168269614 |
| Brand | R&R |
| Produkttyp | Cykelställ |
| Produktmodell | Cykelställ Ekonomi R20 |
| Höjd | 1150 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 48 mm |
| Vikt | 15,06 kg |
| Färg | Silver |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Konfiguration | Dubbelsidig |
| Parkeringsplatser | 2 cyklar |
| Typ av montering | Nedgjutning |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)
















