Batterienhet för arbetsbänk
Artikelnummer: PSS1000282
för Adlatus Serie 150/300/600
Batterienhet för arbetsbänk
Artikelnummer: PSS1000282
för Adlatus Serie 150/300/600
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 4 185,00 kr5 231,25 kr.3 558,00 kr4 447,50 krDet nuvarande priset är: 3 558,00 kr4 447,50 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Batterilåda för adlatus 150/300/600-serien
- B200 x D70 x H 40 mm
- Kompakt enhet för enkel hantering och installation
- Batterilarm (ljud) när laddning krävs
- Batteriladdningsindikator (LED lyser) när laddning krävs
- Termisk skyddsbrytare, överströmsskydd
- Färg: Svart
- Batterikapacitet: 2.2 Ah/53 Wh, märkspänning: 24 V, urladdningsström: 9 A (max. ), maximal laddningsspänning: 40 V DC, laddningsström: 0,5 A
- vikt: 600 g
- omgivningstemperatur: +5 °C till +40 °C, Förvaringstemperatur: 0 °C till +45 °C
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000282 |
|---|---|
| EAN | 4040376332455 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Verkstadstillbehör |
| Produktmodell | Adlatus 150/300/600 |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 70 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)


