Hylla för arbetsbord
Artikelnummer: PSS1000303
Bänkskiva i MDF
B1390 x D595 x H22 mm
Hylla för arbetsbord
Artikelnummer: PSS1000303
Bänkskiva i MDF
B1390 x D595 x H22 mm
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 1 245,00 kr1 556,25 kr.1 059,00 kr1 323,75 krDet nuvarande priset är: 1 059,00 kr1 323,75 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Hylla Arbetsbord perrry och Tom
- B1390 x T595 x S22 mm (MDF)
- Hylla MDF (medium density fibreboard).
- Träfibermaterial med homogen skivstruktur och hög densitet. Fin, slät och motståndskraftig ytstruktur. Klassificering enligt EN622-5 MDF / EN120/EN322. Svart ABS-kant på alla sidor. Ytbelastning max. 50 kg.
- För montering på arbetsbord i serierna perrry och Tom, lämpliga för bordsdjup 800 mm samt 1000 mm, även lämpliga för eftermontering.
- Kvalitetsgaranti 5 år
- Tillverkad i Tyskland
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000303 |
|---|---|
| EAN | 4040376032942 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Verkstadstillbehör |
| Produktmodell | Arbetsbord Tom & Jerry |
| Höjd | 22 mm |
| Djup | 595 mm |
| Bredd | 1390 mm |
| Vikt | 16 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Bänkskiva material | Bänkskiva i MDF |
| Bänkskiva tjocklek | 22 mm |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)




