Datorbord med skåp
Artikelnummer: PSS1000581
B650 x D520 x H1060 mm
Datorbord med skåp
Artikelnummer: PSS1000581
B650 x D520 x H1060 mm
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 9 530,00 kr11 912,50 kr.8 101,00 kr10 126,25 krDet nuvarande priset är: 8 101,00 kr10 126,25 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Datorbord med skåp
- B650 x T520 x H1060 mm
- Basskåp uppdelat i separat användbara och manövrerbara tangentbordsfack och WingDoor-fack. Kabeluttag på skåpets baksida, i locket och invändigt.
- Tangentbordsfack (höjd 120 mm) med frontlucka (låsbar) och tangentbordslåda. Tangentbordslåda B570 x D450 mm för tangentbord och musstöd. (Utdrag 80 %, lastkapacitet 20 kg, spärrpunkt).
- Fack med WingDoor (höjd 850 mm) med WingDoor (öppningsbredd ca 100°, låsbar, dörrstopp vänster – utbytbar) med följande interiörindelning (installationshöjd justerbar):
- 1 x Utdragbar hylla B570 x T450 mm (Utdrag 80 %, lastkapacitet 20 kg, spärrpunkt).
- Pulverlack
- Totala lastkapaciteten max. 200 kg
- Levereras komplett monterad
- Kvalitetsgaranti 5 år
- Tillverkad i Tyskland
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000581 |
|---|---|
| EAN | 4040376919281 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Datorbord |
| Produktmodell | Model 60 |
| Höjd | 1060 mm |
| Djup | 520 mm |
| Bredd | 650 mm |
| Vikt | 41 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Lådans utdragningsguide | Glidskenor med precision |
| Ramens ytbehandling | Pulverlackerad |
| Bordets maxlast | 200 kg |
| Färg | RAL7035 |
| Typ av montering | Färdigmonterad |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)






