Affischtavla Hampton B1
Artikelnummer: PSS1000644
Silver färgad, 32 mm profil
B1 storlek H1000 x L707 mm
Affischtavla Hampton B1
Artikelnummer: PSS1000644
Silver färgad, 32 mm profil
B1 storlek H1000 x L707 mm
2 295,00 kr2 868,75 kr Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 5-7 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Den överlägset mest populära utomhusskyltningen. Ramen är monterad på fjädrar, vilket gör att skylten anpassar sig efter vinden. Basen är en vattentank. När den är fylld blir systemet mycket tungt. Det kan dock hanteras med hjälp av ett handtag och hjul som är monterade på basen. En snäppram gör det möjligt att sätta in/byta ut en affisch på några sekunder. Ett tjockt affischskydd är utrustat med UV-filter som skyddar utskriften från solljus och blekande färger.
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000644 |
|---|---|
| Brand | Pro Media Plus |
| Produkttyp | Affischtavlor |
| Produktmodell | Hampton |
| Höjd | 1000 mm |
| Längd | 707 mm |
| Bredd | 32 mm |
| Vikt | 16,85 kg |
| Färg | Silver |
| Baskapacitet | 30 Liter |
| Material ram | Aluminium |
| Användningsområden | Utomhus |
| Typ av montering | Fastbultning flerdelad |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)


















