Affischtavla Hampton Pro A1
Artikelnummer: PSS1000641
Silver färgad, 40 mm profil
A1 storlek H841 x L594 mm
Affischtavla Hampton Pro A1
Artikelnummer: PSS1000641
Silver färgad, 40 mm profil
A1 storlek H841 x L594 mm
1 995,00 kr2 493,75 kr Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 5-7 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
En förbättrad version av Hampton-tavlan. Extra tätningar och ett tjockare affischskydd ökar produktens väderbeständighet.
Tack vare den breda aluminiumramen (40 mm) med fjädrar anpassar sig systemet efter vindstyrkan. När basen fylls med vatten blir tavlan ett mycket tungt och stabilt reklamsystem.
En snäppram gör det möjligt att sätta in/byta ut en affisch på några sekunder. Det speciella handtaget och hjulen gör att produkten är lätt att flytta.
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000641 |
|---|---|
| Brand | Pro Media Plus |
| Produkttyp | Affischtavlor |
| Produktmodell | Hampton |
| Höjd | 841 mm |
| Längd | 594 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Vikt | 117 kg |
| Färg | Silver |
| Baskapacitet | 23 Liter |
| Material ram | Aluminium |
| Användningsområden | Utomhus |
| Typ av montering | Fastbultning flerdelad |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)














