Cykelställ Ekonomi R30 för 2 cyklar
Artikelnummer: RR103255
Dubbelsidig, Nedgjutning
Mått: H1150 x L1250 x B48 mm
Cykelställ Ekonomi R30 för 2 cyklar
Artikelnummer: RR103255
Dubbelsidig, Nedgjutning
Mått: H1150 x L1250 x B48 mm
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 1 455,00 kr1 818,75 kr.1 237,00 kr1 546,25 krDet nuvarande priset är: 1 237,00 kr1 546,25 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 2-5 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Alla kan lita på R30-cykelstödsystemet. Användarna kan luta sina cyklar bekvämt mot de solida stålstängerna och fästa dem på ramen med de integrerade stålöglorna. Stankar som gör att man enkelt och lätt kan skapa en cykelparkering för att tillfredsställa alla cyklande gäster, hyresgäster eller anställda. Med de här stannarna kan du utöka dina cykelparkeringsanläggningar i all oändlighet som du vill. Det är bara att beställa om: R30 levereras snabbt och ekonomiskt.
Teknisk data
| Artikelnummer | RR103255 |
|---|---|
| EAN | 7350168269997 |
| Brand | R&R |
| Produkttyp | Cykelställ |
| Produktmodell | Cykelställ Ekonomi R30 |
| Höjd | 1150 mm |
| Längd | 1250 mm |
| Bredd | 48 mm |
| Vikt | 9 kg |
| Färg | Silver |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Konfiguration | Dubbelsidig |
| Parkeringsplatser | 2 cyklar |
| Typ av montering | Nedgjutning |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)














