Cykelställ Premium R25W för 2 cyklar
Artikelnummer: RR102681
Ensidig, Längd 1000 mm
500 mm hjulutrymme
Cykelställ Premium R25W för 2 cyklar
Artikelnummer: RR102681
Ensidig, Längd 1000 mm
500 mm hjulutrymme
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 3 655,00 kr4 568,75 kr.3 107,00 kr3 883,75 krDet nuvarande priset är: 3 107,00 kr3 883,75 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 2-5 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Cykelställ Premium R25W – 2 cyklar, enkelsidig, 500 mm hjulutrymme
Cykelställ Premium R25W är ett fristående cykelställ som är utformat för cyklar med bredare styre. De vinklade fästena med gummibeläggning i signalrött skyddar cyklarna från att tippa och mot eventuella fälgskador. Cykelstället rymmer cyklar med däckbredder på upp till 55 mm och hjulavstånd på 500 mm.
Detta premiumcykelställ är utrustat med integrerade stålöglor som ger förbättrat skydd mot stöld. Öglorna gör att du kan låsa fast dina cyklar säkert på stället. Cykelstället är tillverkat av bultade stålrör för lång hållbarhet. De gummiklädda ramstöden skyddar cyklarna från repor. Cykelställ Premium R25W är en utrymmeseffektiv lösning för att skydda cyklar av hög kvalitet.
Oavsett om det används i kontorsmiljöer, bostadsområden eller kommersiella lokaler erbjuder Cykelställ Premium R25W hög parkeringskomfort för både användare och deras cyklar. Det är utformat för golvmontering och radanslutning, vilket gör det enkelt att förlänga eller installera flera enheter i en serie för större parkeringsytor. Den fristående, bultade stålrörskonstruktionen garanterar hållbarhet. Det här cykelstället är en säker och utrymmeseffektiv lösning för att skydda cyklar av hög kvalitet mot skador och stöld.
Teknisk data
| Artikelnummer | RR102681 |
|---|---|
| EAN | 7350168266422 |
| Brand | R&R |
| Produkttyp | Cykelställ |
| Produktmodell | Cykelställ Premium R25 |
| Höjd | 856 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 944 mm |
| Vikt | 17 kg |
| Färg | Silver |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Konfiguration | Ensidig |
| Parkeringsplatser | 2 cyklar |
| Hjulutrymme | 500 mm |
| Däckbredd upp till | 55 mm |
| Typ av montering | Fastbultning |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)








