Datorbord med skåp
Artikelnummer: PSS1000578
B1100 x D520 x H1895 mm
Datorbord med skåp
Artikelnummer: PSS1000578
B1100 x D520 x H1895 mm
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 19 060,00 kr23 825,00 kr.16 201,00 kr20 251,25 krDet nuvarande priset är: 16 201,00 kr20 251,25 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Datorbord med skåp
- B1100 x T520 x H1895 mm
- Perforerad plåtbaksida med 2 borrmönster (VESA MIS-D 75/100) för montering av plattskärm. med 4-kantssystem perforering (perforering 10×10 mm, avstånd hål centrum-hål centrum 38 mm) för att rymma perforerade platttillbehör.
- Skrivfäste med ledat lock (Front med stopplist) och blyertspenna. ÖverläggHöjd 400 mm.
- Basskåp uppdelat i separat användbara och manövrerbara tangentbords- och vingdörrfack, inkl. hjulsats. Hjulsats med 4 länkhjul, varav 2 med broms (hjuldiameter 100 mm, höjd 120 mm, slitbana av termoplastiskt gummi (grå, noning, 85° Shore), hjulkropp av polypropylen). Fastsättning med triangulära gängade plattor. Kabelgenomföringar på skåpets baksida, i locket och invändigt.
- Tangentbordsfack (höjd 120 mm) med frontlucka (låsbar) och tangentbordslåda. Tangentbordsutdrag B1020 x D450 mm för tangentbords- och musstöd (utdrag 80 %, lastkapacitet 20 kg, låspunkt).
- Fack för vingdörr (höjd 850 mm) med dubbelvingdörr (öppningsbredd ca. 100°, låsbar), med stolpe för uppdelning av installationsbredden i 1xB650 mm (vänster) och 1xB450 mm (höger) och med följande interna uppdelning (installationshöjd justerbar):
- Vänster: 1 x Utdragbar hylla B650 x T450 mm (Utdrag 80 %, lastkapacitet 20 kg, spärrpunkt). 1 x innerlåda B650 x T450 mm (utdrag 100 %, lastkapacitet 35 kg).
- höger: 1 x utdragshylla B450 x T450 mm (utdrag 80 %, lastkapacitet 20 kg, spärrpunkt).
- 1 x innerlåda B450 x T450 mm (utdrag 100 %, lastkapacitet 35 kg).
- Pulverlackering
- Total lastkapacitet max. 200 kg
- Levereras komplett monterad
- Kvalitetsgaranti 5 år
- Tillverkad i Tyskland
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000578 |
|---|---|
| EAN | 4040376090744 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Datorbord |
| Produktmodell | Model 61 |
| Höjd | 1895 mm |
| Djup | 520 mm |
| Bredd | 1100 mm |
| Vikt | 94 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Antal lådor | 2 |
| Lådans dimension | B450/650 x T450 mm |
| Lådans lastkapacitet | 35 kg |
| Lådans utdragningsguide | Glidskenor med precision |
| Ramens ytbehandling | Pulverlackerad |
| Bordets maxlast | 200 kg |
| Färg | RAL7035 |
| Typ av montering | Färdigmonterad |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)






