Gatupratare Aurora A2
Artikelnummer: PSS1000638
Svart färgad, 25 mm profil
A2 storlek H594 x L420 mm
Gatupratare Aurora A2
Artikelnummer: PSS1000638
Svart färgad, 25 mm profil
A2 storlek H594 x L420 mm
995,00 kr1 243,75 kr Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 5-7 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Gatupratare Aurora är välkänd och mycket populär på flera marknader. Denna produkt är ett exceptionellt stabilt och hållbart system, helt tillverkat av metall. Baksidan är gjord av galvaniserad stålplåt. Tack vare detta kan skylten användas utomhus, men under begränsade vindförhållanden. Ett snäppramssystem gör det möjligt att sätta in en affisch. Det tar bara några sekunder. Ett tjockt affischskydd är utrustat med UV-filter som skyddar utskriften från solljus och blekande färger. Skyltens ram är tillverkad av 25 mm anodiserad aluminiumprofil.
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000638 |
|---|---|
| Brand | Pro Media Plus |
| Produkttyp | Gatupratare |
| Produktmodell | Aurora |
| Höjd | 594 mm |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Vikt | 3,6 kg |
| Färg | Svart |
| Totala höjden | 80 mm |
| Material ram | Aluminium |
| Ytbehandling ram | Anodiserad |
| Material ram baksida | Stål |
| Ytbehandling ram baksida | Galvaniserad |
| Användningsområden | Inomhus |
| Typ av montering | Färdigmonterad |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)










