Lådavdelare för låda serie E
Artikelnummer: PSS1000562
för främre höjd 120 - 360 mm 2 avdelare
Lådavdelare för låda serie E
Artikelnummer: PSS1000562
för främre höjd 120 - 360 mm 2 avdelare
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 590,00 kr737,50 kr.502,00 kr627,50 krDet nuvarande priset är: 502,00 kr627,50 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Delarsats för låda 390×560 mm
- för fronthöjd 120 – 360 mm
- 1 x Rasterlist grundsats (4-delad) för insättning i låda; innehåller präglingar för att passa mellanväggar och avdelare.
- 2 x Mellanvägg för insättning i djup (560 mm), innehåller präglingar för att passa mellanväggsplattor.
- 9 x Avskiljare för insättning i bredd (6×95, 3×190 mm)
- Att en halkskyddsmatta kan användas/sättas in som tillval.
- 9 x Skiljevägg för instick i bredden (6×95, 3×190 mm).
- Note: En halkskyddsmatta kan användas/infogas som tillägg.
- för lådor bredd 390
- Höjd 120-150 mm
- 2 skiljeväggar och 9 insticksväggar
- Kvalitetsgaranti 5 år
- Tillverkad i Tyskland
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000562 |
|---|---|
| EAN | 4040376850805 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Verkstadstillbehör |
| Produktmodell | Lådindelning Material |
| Höjd | 105 mm |
| Djup | 560 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)


