Lådavdelare för låda serie E
Artikelnummer: PSS1000564
för fronthöjd 60 - 90 mm för smådelar
Lådavdelare för låda serie E
Artikelnummer: PSS1000564
för fronthöjd 60 - 90 mm för smådelar
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 500,00 kr625,00 kr.425,00 kr531,25 krDet nuvarande priset är: 425,00 kr531,25 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Lådor Indelningssats Serie E
- för fronthöjd 60 – 90 mm
- Materialbricka Noset Höjd 40 mm för insättning i lådan. 1 insats med 4 fack (4 x B170xD105 mm) och 1 insats med 9 fack (9 x B110xT70 mm).
- Note: En halkskyddsmatta kan användas/sättas in som tillval. Indelningssetet kan även användas för FrontHeightn 120 till 360 mm.
- för lådor bredd 390
- Höjd 60-150 mm
- 2 Materialschalen
- Kvalitetsgaranti 5 år
- Tillverkad i Tyskland
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000564 |
|---|---|
| EAN | 4040376900494 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Verkstadstillbehör |
| Produktmodell | Lådindelning Material |
| Höjd | 45 mm |
| Djup | 460 mm |
| Bredd | 365 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)




