Lådavdelare för lådstorlek-L
Artikelnummer: PSS1000567
för främre höjd 180-360 mm 2 avdelare
Lådavdelare för lådstorlek-L
Artikelnummer: PSS1000567
för främre höjd 180-360 mm 2 avdelare
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 945,00 kr1 181,25 kr.804,00 kr1 005,00 krDet nuvarande priset är: 804,00 kr1 005,00 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Delarsats för lådstorlek-L
- för fronthöjd 180 – 360 mm
- 1 x Rasterlist grundsats (4 delar) för insättning i lådan, innehåller präglingar för att passa mellanväggar och avdelare.
- 2 x Mellanvägg för insättning i djupet (2×560 mm), innehåller präglingar för att passa mellanväggar. 9 x Separatorplatta för insättning i bredden (3×95 mm, 6×190 mm).
- Note: En halkskyddsmatta kan användas/sättas in som tillägg.
- Kvalitetsgaranti 5 år
- Tillverkad i Tyskland
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000567 |
|---|---|
| EAN | 4040376844385 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Verkstadstillbehör |
| Produktmodell | Lådindelning Material |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 560 mm |
| Bredd | 490 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)


