Lådavdelare för lådstorlek-L
Artikelnummer: PSS1000572
för fronthöjd 60-90 mm för smådelar
Lådavdelare för lådstorlek-L
Artikelnummer: PSS1000572
för fronthöjd 60-90 mm för smådelar
Spara 15% Det ursprungliga priset var: 530,00 kr662,50 kr.451,00 kr563,75 krDet nuvarande priset är: 451,00 kr563,75 kr. Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 7-10 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
- Delarsats för lådstorlek L
- för fronthöjd 60 – 90 mm
- Smådelsfack Höjd 45 mm för insättning i lådan. Med 16 fack (12 x B128xT128 mm och 4 x B60xT128 mm).
- Note: En halkskyddsmatta kan användas/sättas in som tillägg. Indelningssetet kan även användas för fronthöjd 120 till 360 mm.
- Kvalitetsgaranti 5 år
- Tillverkad i Tyskland
Teknisk data
| Artikelnummer | PSS1000572 |
|---|---|
| EAN | 4040376801913 |
| Brand | RAU |
| Produkttyp | Verkstadstillbehör |
| Produktmodell | Lådindelning Material |
| Höjd | 47 mm |
| Djup | 560 mm |
| Bredd | 490 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Höjdjustering | Nej |
| Garanti | 5 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)


