Parkeringsstopp
Artikelnummer: RR102277
Svart / Gul
Mått: H100 x L900 x B150 mm
Parkeringsstopp
Artikelnummer: RR102277
Svart / Gul
Mått: H100 x L900 x B150 mm
645,00 kr806,25 kr Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 2-5 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Heavy-Duty Rullstopp Parkeringsstopp är konstruerad för hållbarhet och hög synlighet, vilket gör den till ett viktigt komplement till alla parkeringsområden. Rullstopp Parkeringsstoppet mäter 900x150x100 mm och är tillverkat av tåligt ebonithårdgummi som är utformat för att klara stötar och extrema väderförhållanden. Den hjälper till att skydda byggnader och konstruktioner från fordonsskador genom att tydligt markera slutet på parkeringsplatser. De reflekterande gula banden förbättrar synligheten även i svagt ljus, vilket gör att förare lätt kan se och undvika hinder som blomkrukor.
Teknisk data
| Artikelnummer | RR102277 |
|---|---|
| EAN | 7350168269201 |
| Brand | Safeguard |
| Produkttyp | Parkeringsstopp |
| Produktmodell | Parkeringsstopp |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 900 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Vikt | 8,5 kg |
| Tillämpningsområde | Inomhus & utomhus |
| Material | Gummi |
| Färg | Svart/Gul |
| Monteringsplats | Paved ground |
| Typ av montering | Bultning |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)








