Kabelskydd vänster ändstycke
Artikelnummer: RR102652
2 st kabelkanaler
Höjd 45 mm, svart
Kabelskydd vänster ändstycke
Artikelnummer: RR102652
2 st kabelkanaler
Höjd 45 mm, svart
495,00 kr618,75 kr Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 2-5 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Kabelskyddande ändstycke är ett slitstarkt, massivt gummiskydd som är utformat för minikabelhantering. Det är utdragbart, stabilt och halksäkert på både ojämna och släta ytor. Denna svarta ändbit är idealisk för användning med minikabelskydd och garanterar säker kabeldragning och skydd.
Teknisk data
| Artikelnummer | RR102652 |
|---|---|
| EAN | 7350168269317 |
| Brand | Safeguard |
| Produkttyp | Kabelskydd |
| Produktmodell | Kabelskydd |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Vikt | 17 kg |
| Tillämpningsområde | Inomhus & utomhus |
| Material | Gummi |
| Färg | Svart |
| Form | Rektangulär |
| Typ av montering | Bultning |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)




