Farthinder ändstycke
Artikelnummer: RR102677
Upp till 10 km/h 26 ton
Höjd 70 mm, Svart
Farthinder ändstycke
Artikelnummer: RR102677
Upp till 10 km/h 26 ton
Höjd 70 mm, Svart
350,00 kr437,50 kr Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 2-5 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Farthiner 70 mm i svart är en robust och mycket synlig lösning som är utformad för att slutföra installationen av fartramper och säkerställa en smidig och säker övergång för fordon.
Detta ändstycke är tillverkat av högkvalitativa, hållbara material och är byggt för att klara tung trafik och svåra väderförhållanden. Den ljusa svarta färgen förbättrar synligheten, minskar risken för olyckor och ökar trafiksäkerheten. Den är enkel att installera och kompatibel med standard 50 mm farthinder, och är en viktig komponent för alla trafiklugnande åtgärder.
Teknisk data
| Artikelnummer | RR102677 |
|---|---|
| EAN | 7350168269348 |
| Brand | Safeguard |
| Produkttyp | Farthinder |
| Produktmodell | Farthinder |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Vikt | 3,5 kg |
| Tillämpningsområde | Inomhus & utomhus |
| Material | Gummi |
| Färg | Svart |
| Form | Halvrund böjd |
| Inklusive infästning tillval | Fastställande ankare |
| Monteringsplats | Asfalterad mark |
| Antal monterigshål | 2st |
| Typ av montering | Bultning |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)








