Farthinder mittstycke
Artikelnummer: RR102273
Upp till 10 km/h 26 ton
Höjd 70 mm, Gul
Farthinder mittstycke
Artikelnummer: RR102273
Upp till 10 km/h 26 ton
Höjd 70 mm, Gul
350,00 kr437,50 kr Exkl. momsInkl. moms
- Fri frakt inom Sverige
- Leveranstid: 2-5 arbetsdagar
Tryggt att köpa produkter från oss!
- Hållbara produkter
- Högsta kvalitét
- Snabba leveranser
- Bästa service
- Säkra betalningar
Vi ser fram emot att hjälpa dig!
- +46 31 360 82 00
- info@prosmartshop.se
Produktbeskrivning
Förbättra trafiksäkerheten och hantera trafikhastigheten effektivt med denna farthinder 70 mm mittdel. Denna hållbara och väl synliga mittdel är utformad för att sömlöst anslutas till andra farthinderdelar och skapa en kontinuerlig och konsekvent hastighetsdämpande lösning.
Den är tillverkad av högkvalitativa, väderbeständiga material som garanterar långvarig prestanda i olika miljöer. Den ljusa färgen med varningsreflektorer maximerar synligheten och varnar förare att sänka hastigheten för säkrare navigering. Denna farthinder är idealisk för bostadsområden, parkeringsplatser, privata vägar och byggarbetsplatser och är konstruerad för att tåla tung trafik samtidigt som den ger en smidig övergång för fordon. Farthinder 70mm mittstycke är enkel att installera och underhålla och erbjuder en effektiv och tillförlitlig lösning för trafikledning och trafiksäkerhet.
Teknisk data
| Artikelnummer | RR102273 |
|---|---|
| EAN | 7350168269171 |
| Brand | Safeguard |
| Produkttyp | Farthinder |
| Produktmodell | Farthinder |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Vikt | 13,5 kg |
| Tillämpningsområde | Inomhus & utomhus |
| Material | Gummi |
| Färg | Gul |
| Form | Rektangulär Böjd |
| Varningsmärke | Svart varningsmärke |
| Inklusive infästning tillval | Fastställande ankare |
| Monteringsplats | Asfalterad mark |
| Antal monterigshål | 4st |
| Typ av montering | Bultning |
| Garanti | 2 år |
Begär en kostnadsfri offert
Behöver en offert för denna produkt?
Har du ett stort projekt och vill få en snabb offert?
Använd knappen för offertförfrågan nedan för att skicka in din förfrågan så kommer en av våra skickliga säljare att kontakta dig samma dag.
(Under normal arbetstid)










